Adsense Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Günümüzün en büyük firmalarından birisi olan Adsense Google’ın bir hizmetidir. Google Adsense, dünyada birçok kişiye kazanç sağlamaktadır. Kimi site sahiplerinin ana gelir kaynağı olurken, kimilerinin yan geliri niteliğindedir.

Adsense hizmeti Google arama motoru tarafınca sağlanılan para kazandırma imkanı veren bir hizmetidir ve internet sitesi bulunan webmasterlara, web sitelerine gelen hitlerden ötürü para kazandırmaya yardım eden bir sistemdir. Sitenizin niteliklerine göre kazanacağız miktar sürekli değişmektedir. Google Adsense kazançları ile ilgili üst limit olmamasına karşın en az 0,01 Dolar gelir elde edersiniz.

Nasıl Adsense Sahibi Olabilirim?

Google Adsense alabilmek için bir web sitenizin olması lazım. Google Adsense resmi web sayfasına girdikten sonra, kişisel bilgilerini bu siteye girip önce başvurunuzu hazırlıyorsunuz. Google çalışanları sitenizi inceliyor. Bu inceleme başvuru yoğunluğu, sitenizin popülerliği ve diğer değişkenlere göre değişiyor. Ancak ortalama başvuru değerlendirme süresi en az bir ay kadar değerlendirmeye alınıyor. Bu değerlendirme aşamasından sonra verdiğiniz e-posta adresine bir bilgilendirme postası geliyor. Yalnız her site kabul edilmiyor. Bunlar genellikle; yasadışı içerik bulunduran, yanıcı ve patlayıcı maddeler hakkında içerik bulunduran sayfalar, özgün olmayan ve sadece gelire yönelik olan sayfalar kabul edilmiyor.

Adsense hesabınıza giriş yaptıktan sonra size en uygun reklamı seçerek verilen kodları sitenize ekleyebilir, bu sayede bu reklamlara her tıklanmada belli bir ücret alırsınız. Ödemeleriniz belli bir miktara ulaşınca (100 dolar), Google tarafından hesabınıza aktarılır. Peki Adsense Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle hesabınıza giriş yaparak sağ üst köşede bulunan çark simgesinde bulunan Ayarlar yazan bölümü tıklayın. Kişisel Ayarlar yazan bölümden Google Hesaplarında Şifreyi Düzenleyin yazılı sekmeye tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.Adsense Şifresi Nasıl Değiştirilir (1) Adsense Şifresi Nasıl Değiştirilir (1) Adsense Şifresi Nasıl Değiştirilir (2)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biliyor Muydunuz? © 2013 Evde Ek İş