Aşk Yalanı Sever – Zuhal Yalçın Canan Aslan Kimdir?

Bazı kişiler ve işler için çekirdekten gelme derler, işte bu tabir Zuhal Yalçın için uygundur. 6 yaşındayken TRT Çocuk Radyosu ile mesleğe adımını atan oyuncu, 22 Temmuz 1971 İstanbul doğumludur. Dönem dizi ve sinemalarında oynadığı karaktere can vermekle kalmaz adeta o karakteri yaşayıp yaşatacak kadar usta oyuncudur. Sadece dönem dizi ve sinemaları mı? Hayır.

 

Oyuncumuz, dönemin en çok seyredilen dizilerin de başarılı şekilde boy gösteren bir oyuncudur. Fox TV’de ekrana gelecek olan Aşk Yalanı Sever adlı dizinin Canan karakterine hayat verecek. Söz konusu dizi film, yapım aşamasında olduğunda daha fazla bilgi verememekteyiz. Oyuncumuza rol alacağı yeni dizi filmi olan Aşk Yalanı Sever adlı dizide başarılar dilerken on parmağında on marifetinden birinden de söz etmekte yarar olduğunu düşünüyoruz. O, Harry Potter ve Ateş Kadehi adlı dünyaca ünlü filmin seslendirmesini de başarı ile yapan bir isimdir. Mızmız Martı ‘ya nefes olmuştur.

 

Oyuncumuzu Aşk Yalanı Sever adlı dizide izleyeceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyor, bir kez daha başarılar değil başarılarının devamını en içten dileklerimizle diliyoruz. Karakteri oynamaktan ziyade yaşayıp yaşatacak bize adeta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biliyor Muydunuz? © 2013 Evde Ek İş