Can Çekin Kimdir Kaç Yaşında

Can Çekin, ülkemizde son günlerde vine fenomenleri arasında en çok konuşulan isimlerden birisidir. İlk olarak popüler olmaya çektiği vine videoları ile başlayan fenomen twitter, instagram ve facebook gibi sosyal ağlarda da oldukça fazla hayran kitlesine sahip. Günümüzde en çok kullanılan bu sosyal ağlarda ünlü olabilmek için oldukça büyük çaba sarf edenler mevcut fakat Can Çekin sempatik bir yüzü ve çektiği vinelar ile oldukça beğeni toplamaya devam ediyor.

Vine üzerinde yaklaşık 300 bin takipçisi olan Çekin kısa süre önce İstanbul Teknik Üniversitesi’nden 25 bin üzerinde oy alarak yılın vinefenomeni seçilen Çekin’in Yeditepe İngilizce İşletme Bölümü’nde üniversite eğitimi alan Çekin ile yapılan röportajda babasının da vine ile ilgilendiği ve sevdiğini belirtiyor.

Stresli birisinden çok eğlenceli hayata gülümseyen yanlarının fazla olduğunu söyleyen Çekin vine üzerindeki videolarının da bu denli beğenilerek izlenmesini buna bağlıyor. Kendisini 8 yaşında gibi hissettiğini söyleyen Çekin oldukça büyük beğeni toplamaya başladı ve ileride büyük teklifler alacağı sanat camiasında konuşuluyor.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın