Çiğdem Çelik Kimdir?

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışmalarından bir yenisi olan Fenomen 18 Nisan günü ilk bölümüyle ekranlara geldi. Birbirinden farklı, hırslı, güzel ve yakışıklı yarışmacılarıyla başlayan Fenomen bir strateji yarışması.

İlk olarak yemekteyiz programı ile boy gösteren Çiğdem Çelik daha sonra da İşte benim Stilim yarışmasında tarzı ile ismini duyurmuştu. Şimdi ise Fenomen yarışmasında koltuğunu alan Çiğdem Çelik kimdir?

Aslen Bursalı olan Çiğdem Çelil’in ailesi Bulgaristan göçmenlerinden. 37 yaşında olan Çiğdem annesiyle birlikte yaşamaktadır. Medeni durumu bekar olan Çelik’in daha önce evlenip evlenmediği bilinmiyor. Özel sektörde Atlasjet havayolu şirketinde hostes olarak çalışan Çelik İşte Benim Stilim yarışmasına katılmak için işten ayrılmıştır. Ayrıca bu yarışmada burnuna ve dudaklarına estetik yaptırdığını itiraf etti.

İşte Benim Stilim yarışmasından sonra hayli popüler olan Çiğdem Çelik şimdi ise Fenomen yarışmasıyla dikkatleri üzerine toplayacak gibi. Stratejilerin oluştuğu, zekaların konuştuğu Fenomen’de Çiğdem Çelik nasıl bir strateji olşturacak? Diğer yarışmacılara karşı nasıl bir tutum sergileyip, nasıl bir yol izleyecek? Hep birlikte izleyip görelim…

Çiğdem Çelik Resimleri

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın