Derya Şireci Kimdir?

Son zamanlarda özellikle de Acun Ilıcalı tarafından satın alındıktan sonra en çok seyredilen TV kanalı TV8, yarışmaları ile ön planda. 18 Nisan’da başlayan Fenomen adlı strateji yarışmasında oldukça iddialı yarışmacılar yer almakta. Daha önceki yarışmalarla tanıdığımız yüzlerin aksine yeni isimlerde programda yer almış durumda. Bu isimlerden birisi de Derya Şireci. Peki Derya Şireci kimdir?

     Derya Şireci 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 26 yaşında olan Derya Beden Eğitimi Yüksek Okulu mezunudur. 1.68 boyunda olan güzel yarışmacı 52 kg dur. Derya, bu yüzden fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

     Yarışmacılardan Derya Şireci, herhangi bir evlilik umudu ile yarışmaya katılmadığını ancak; eğer aşık olursa sonuna kadar aşkının arkasında duracağını söylemiştir.

     Stratejilerin konuşacağı Fenomen’de 6 Kız 6 erkek yarışmacı bulunmakta. Her hafta eleme yapılacak olup, sayılar hep eşit kalınacaktır. Erkek veya Kızlardan kim elenirse, yerine yeni yarışmacı dahil olacaktır. Yarışmacılar evde 12 saat durup, süresi dolduğunda evden ayrılabileceklerdir. Ayrıca hafta sonu ise tatil olacaktır.

    Oldukça iddialı yarışmacılarından biri olan Derya Şireci bakalım nasıl bir tutum sergileyecek ve stratejisi nasıl olacak? İzleyip hep birlikte görelim…

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın