Erkan Aker Kimdir Vikipedi

Erkan Aker, son günlerde ülkemizde vinefenomenlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Önceleri twitter üzerinden kullanıcı kitlesini artıran Aker sosyal medya üzerindeki paylaşımları oldukça beğenilmektedir. Twitter üzerinden yaklaşık 40 bin ve üzerinde takipçiye ulaşmıştır.

Takipçilerinden birisinin tanımlamasıyla ido kaşlarına ve jimcarry ağız yapısına sahip fenomenlerden birisi olduğu ve en beğenilen vine videoları torbacı, farklı dillerde selam isimli videolarıdır. Vine üzerinden diğer fenomenlere oranla oldukça hızlı takipçi kazanmaya başlayan Aker kısa süre içinde 3oo bin üzerinde takipçiye ulaşan sayılı vine fenomenlerinden birisidir. Kısa süre içerisinde Hakan Hepcan gibi isimlerle yarışa girebilen

Aker’in videoları gerek facebook gerek diğer sosyal ağlar üzerinden hızlı bir şekilde yayılmaya başladı. Erkan Akerülkemizdeki en çok izlenen vinefenomenlerinden biri olarak paylaştığı ve çektiği videolar izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Aynı zamanda instagram ve diğer sosyal medya hesaplarından da takip edebileceğiniz Aker’in facebook üzerinde hayran sayfaları da bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biliyor Muydunuz? © 2013 Evde Ek İş