Foursquare Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Foursquare Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Foursguare, bulunduğunuz konumu belirleyerek nerede olduğunuzu arkadaşlarınıza bildirmenizi sağlayan bir uygulamadır. Olduğunuz yerin resimlerini çekip, arkadaş listenize öneride bulunma imkanı sunan Fourquare sizlerde ücretsiz üye olabilirsiniz. Foursquare sayesinde konumunuzu kullanmış olduğunuz diğer bütün sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Akıllı telefonlarınızdan GPS uygulamasını açarak etkinleştireceğiniz Foursguare sayesinde kim nerede diye bakabilir ya da bulunduğunuz mekanı diğer kullanıcıların görmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Foursguare özellikte yurt dışında reklam amaçlı kullanılmakta mekanlarında check-in yapan kişilere çeşitli hediyeler verilmektedir. Kullanıcılar kendi içinde kullanıma göre kategorize edilmektedir. Örneğin 3-5 mekanda check-in yapan çaylak, 10’dan fazla check-in yapan kullanıcı farklı kategorilerde değerlendirilmektedir.

Kişisel meraklarımızı sosyal medya platformlarıyla gidermemize yardımcı olan bir çok site bulunmakta ve bunlar arasında Foursguare bu anlamda birinciliği kimselere kaptırmaktadır. Kullanıcı sayılarının her geçen arttığı bu ağınızın şifre güvenliğinden emin olmalısınız. Eğer hesabınızın güvenliği artırmak istiyorsanız Foursguare şifrenizi değiştirirken nasıl bir yol izleyeceğinizi anlatacağım.

Foursquare ana ekranında bulunan şifre değiştirme yazan linke tıklayarak güncel şifrenizi ve mevcut şifrenizi iki kez girerek değiştir butonunu tıkladığınız zaman şifreniz değişmiş olacaktır.

Foursgoare şifrenizi unuttuysanız yine Foursquare ana ekranına giriş yapıp şifreni mi unuttun bölümüne e-posta adresini yazarak gönder butonuna tıklamalısınız. Mail adresinize gelen şifre sıfırlama iletisini açarak gerekli adımları izlediğiniz takdirdeFoursquare şifre değiştirme yapmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biliyor Muydunuz? © 2013 canlı bahis siteleri Evde Ek İş