Gül Köseoğlu Kimdir?

TV8 ekranlarında her sene yeni yarışmalar yapılıyor. Geçen sen Ütopya yarışması ile ekranların başından ayrılmayan seyirci, bu sen de Fenomen ile ekranların başından ayrılmayacak. Heyecan dolu yarışmada erkeler ve bayanlar zekalarını konuşturacak ve stratejilerini belirleyeceklerdir. Başka yarışmalardan tanıdığımız isimlerle birlikte bu programda Gül Köseoğlu’da bulunmakta. Peki Gül Köseoğlu Kimdir?

    1.71 boyunda 54 kg olan Köseoğlu 1988 doğumludur. Daha önce dizilerde, filmlerde ve reklam filmlerinde yer alan Köseoğlu, oldukça hırslı biri sert ve sivri çıkışlarıyla tanınıyor.

     Kendisinin yıldız olarak doğduğunu diyen Köseoğlu açık sözlülüğüyle hakkını kimseye yedirmeyeceğini de söylüyor.

       İşte Benim Stilim yarışmacıları Ayşegül Balcı, Çiğdem Çelik ve Özden Cerrahoğlu gibi iddialı yarışmacılarında içinde bulunduğu Fenomen programında, Gül Köseoğlu ne kadar iddialı? Bakalım yarışmacıların stratejisi ne olacak? Zekaların konuştuğu programda Gül Köseoğlu nasıl bir tutum sergileyecek? Hangisinin stratejisi daha iyi olacak?

        18 Nisan günü ilk bölümüyle yayınlanan Fenomen’de, birbirinden iddialı kız ve erkek yarışmacılarıyla birlikte neler olacağını hep birlikte görüp izleyelim…

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın