Hakan Hepcan Vikipedi Kaç Yaşında

Hakan Hepcan, 32 yaşında vinefenomeni ve müzisyendir. Kısa süre önce vine uygulamasının ülkemizde ve dünyada yayılmaya başlamasıyla ünlü olan isimlerden birisidir. Hepcan İzmir’de doğmuş ve büyümüştür. Ege Üniversitesi Konservatuarını kazanan Hepcan’ın idealleri bu yönde olmadığı için 23 yaşında İstanbul’a gelmiştir.

İstanbul’da hayallerini gerçekleştirmek için müzik yaptığı grup olan Rol grubu ile ufak organizasyonlarda yer almaya başlayan Hakan Hepcan aynı zamanda amatör solo albüm çalışmaları da yapmıştır. Vine uygulaması sayesinde çektiği vineları sosyal medya ortamlarında paylaşıp kısa sürede fenomen olmayı başaran Hepcan’ın hayran kitlesi kısa süre içerisinde oldukça artış göstermiştir. Asıl amacının oyunculuk değil müzisyen olmak olduğunu belirten Hepcanvine ile bunun değiştiğini söylemiştir.

Ailesinin de her konuda arkasında olduğunu söyleyen ünlü fenomen artık vine sayesinde müzik kariyerini de istediği şekilde biçimlendirmeye başlamıştır. Büyük sanatçıların yanında dj’lik yaparak sanat camiasına yavaş yavaş girmeye başlayan fenomen artık mekanların dolup taştığını hayatının değiştiğini söylemiştir. Kısa sürede yıldızı parlayan ünlü isim Okan Bayülgen gibi isimlerin de programlarına katılmıştır.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın