Halil Söyletmez Kimdir Kaç Yaşında

Halil Söyletmez, ülkemizde sosyal medya fenomenleri arasında vine fenomenleri kategorisinde ilk sıralardaki isimlerden birisidir. Twitter ve sosyal medya aracılığı ile de yayınladığı orijinal esprileriyle de oldukça beğeni toplayan isimler arasındadır. Sosyal ortamlarda çektiği vine videoları ile kısa sürede ünlü olan Söyletmez kısa süre içerisinde sosyal medyada büyük hayran kitlesine sahip olan isimeler arasında yer almaktadır.

Twitter üzerinde 100 bin takipçiye ulaşmasına az kalan ünlü vinefenomeni 600 bin takipçi ile vine ağında en çok takipçisi olan Türk fenomenlerden birisidir. Facebook ve diğer sosyal ağlarda kullanıcı kitlesini kısa sürede artıran ünlü isim youtube üzerinden açtığı kanalda vine videolarını yayınlayarak daha büyük çapta kullanıcıya ulaşma imkanı bulmuştur.

Facebook üzerinde birçok fan sayfası da açılan söyletmez kısa süre içerisinde en ünlü vinefenomenlerinden birisi olmuş ve açtığı internet sitesi üzerinden de hayranları ile çektiği videoları paylaşmaktadır. Halil Söyletmez’invine videoları rekor kırmaya devam ediyor ve çektiği vine videolarını kanallarda paylaşmaktadır.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın