İlişki Durumu Karışık – Pamir Pekin (Murat) Kimdir?

1979 yılında İstanbul’da doğan ve Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünü bitiren genç ve yakışıklı oyuncu, umut vaat eden bir sanatçıdır.Rol kabiliyeti son derece başarılı olan Pamir Pekin,ilk kez komiser Nevzat dizisi ile, seyirciyle tanışmıştır (komiser Ali karakteri). Boş zamanlarında ahşap yelkenliler yapmaktan zevk alan ve boyu 1.75 cm. olan yakışıklı oyuncu, lale devri ve parmaklıklar ardında dizisi ile televizyondaki dizi oyunculuğunun devamını getirmiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisinde de başarılı bir performans sergileyen oyuncu, en son ilişki durumu karışık dizisinde, başrol karakteri Ayşegül’e aşık, ancak aşkına karşılık göremeyen zengin bir iş adamına can vermiştir.

 

Gerek oyunculuğu, gerekse de dizilerdeki başarılı performansı yüzünden, Hülya Avşar’dan övgüler alan sanatçı, en son Hülya Avşar’ın video klipinde oynamıştır.

 

Pamir Pekin (Murat) Biyografisi olarak incelendiğinde, var olan kayıtların hiçbirinde özel bilgileri geçmeyen genç sanatçı, kariyerini hızla geliştirmekte ve bunda da başarılı olan genç bir adamdır.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın