Pinterest Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Pinterest Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Pinterest ülkemizde çok fazla kullanılmayan bir sosyal medyadır. Ayrıca takip ettiğimiz diğer paylaşım siteleri kadar oldukça iddialı bir platformdur. Pinterest, 2010 yılında diğer sosyal medyaların arasına dahil olmuş çok kapsamlı bir sosyal paylaşım sitesidir. 50 milyon civarında bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Pinterest.com adresinden bağlandığınız siteye ister Facebook, ister Twitter, isterseniz de Google Plus hesabınız ile ücretsiz üye olabilirsiniz.

Eğer Pinterest kullanıyorsunuz resimlerinizi bilgisayarınıza kaydetmenize ve yanınızda taşınabilir bellek, cd hatta laptop taşımanıza gerek kalmaz. Pinterest’te ilgi alanlarınıza göre oluşturduğunuz panolara resimlerinizi kaydedebilir, ayrıca kaydettiğiniz resimlerinizi gizli panolar ile sadece siz görebilirsiniz. Sitede oluşturduğunuz panolar sayesinde binlerce takipçi kazanabilirsiniz. Pinterest üzerinde bulunan Arama (Search) kısmıyla farklı başlıklar altında binlerce içeriğe ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz mobil uygulamaları ile Pinterset’i telefonunuza indirip, internet aracılığı ile gittiğiniz yerde dildiğiniz şekilde girebilirsiniz. Ayrıca Android ya da İOS uygulamasında +yazan yere tıklanılmasıyla herhangi bir web site, kamera ya da yer görüntüsü pinlenebilmektedir.

Pinterest-Şifre-Değiştirme-2

Peki herhangi bir olasılığa karşı Pinterest şifresi nasıl değiştirilir?

Öncelikle sisteme Kullanıcı Adı ve Şifre ile giriş yapılıyor. Sonra sağ üst köşede yer alan Çark simgesine tıkladığınızda karşınıza Ayarları Düzenle yazısı çıkıyor. Bu sekmeyi tıklıyoruz. Açılan ekranda kırmızı renkle yazılan Parolanızı Değiştirin sekmesini tıklayıp, gelen ekranda Eski Parola, Yeni Parola ve Tekrar Girin kısımlarını doldurup Parola Değiştir butonunu tıklayıp Pinterest şifre değiştirme yapabilirsiniz.

Pinterest-Şifre-Değiştirme-2-150x150

Share

You may also like...