Rüyada Kürek Görmek

Rüyada Kürek Görmek Ne Anlama Gelir, Rüya Tabirleri ve Yorumları

Rüyada kürek görmek,  her rüyada olduğu gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada kürek görmek kişinin hayatındaki durumuna göre değişmektedir. Bekar ve evli kişilerin rüyasında kürek görmesi ayrı şekillerde tabir edilmiştir. Evli kişinin rüyasında kürek görmesi sıkıntılarından kurtulması, sözüne güvenilen, toplum içerisinde saygı duyulan bir kişilik olması gibi durumlara işaret etmektedir. Böylece kişinin bu dönemden sonraki hayatında değişiklikler yaşanacaktır.

Bekar bir kişinin kürek görmesi ise hayatına girecek olan kadının sır tutmayacağına ve hayatını sıkıntıya sokacağı israf edeceği anlamına gelmektedir. Bu şekilde rüya görenlerin bir süre gönül işlerinden uzak durması tavsiye edilmektedir. Elinde odun kürek gören kişilerin ise sıkıntılardan kurtulup hayra, iyiye güzele meyil ettiği anlamına gelmektedir. Böylece kişinin hayatında artık doğru işlerle ilgileneceği ve yaptığı yanlışları düzelteceği anlamına gelmektedir. Bazen de hastalıktan kurtulmaya, kötü durumlardan sıyrılmaya işaret etmektedir.

Rüyada kürek görmek bazen de rüya sahibine her konuda yardımcı olacak sıkıntıya düştüğünde onunun yanına koşacak olan bir kadına işaret etmektedir. Bu kadın hizmetçi de olabilir, gönül işlerini yaşadığı bir kadın da olabilir. Bu gerçek bir dost da olabilir, aileden ve arkadaşlardan birisi de olabilir. Rüyada kürek görmek rahatlamaya, kara bulutların üzerinden gitmesine ve hafiflemeye işaret etmektedir. Güzel bir işi olması durumda iş hayatında oldukça ilerleme göstereceği ve bolluk içinde yaşayacağına işaret etmektedir.

Share

You may also like...