Vietnam’ın Eşsiz Doğal Güzelliklerini Keşfedin

Doğal güzellikleri ve tarihsel kimliği ile Asya’nın en görülesi ve ziyaret edilesi yerlerinden biri olan Vietnam, bugünlerde birçok yabancı turistin dikkatini çeken turistik ülkelerden birisidir. Asya’nın güneydoğusunda kalan bu güzide ülke tarih boyunca birçok savaş ve işgal ile karşılaşmış ve mücadele etmiş olsa da günümüze kadar kimliğini korumayı başarmış ve kısa sürede toparlanmayı bilmiştir. Tropikal iklim kuşağında yer alan Vietnam, doğal güzellikler açısından göz dolduruyor. Eğer siz de çok derin bir tarihe sahip ve doğal güzellikler açısından harika bir ülke olan Vietnam’ı seyahat listesine eklemek ve burayı ziyaret etmek isterseniz, Vietnam Rehberi Co. LTD ile irtibata geçerek Vietnam vizesi C1 belgesi almak için desteklerinden yararlanabilirsiniz.
İşte Vietnam’ın en gözde doğal güzellikleri;

Fansipan Dağı

Fansipan dağı Vietnam’ın kuzeyinde, Çin ile sınır olan bir bölgede kalıyor. Bu dağa yolculuk gerçekleştirmek isterseniz Hanoi kentinden trene binerek buraya erişim sağlayabilirsiniz. Fansipan dağının yüksekliği 3 bin metre üzerindedir. Bölgenin en yüksek dağlarından biri olan Fansipan Dağı, trekking tutkunları açısından oldukça zengin bir bölgedir. Eğer sizler de Vietnam’ı ziyaret etmek istiyor ancak vize süreci konusunda bilgi sahibi değilseniz profesyonel destek ve yardım için Vietnam Rehberi Co. LTD şirketini tercih edebilirsiniz. Vietnam Rehberi limited şirketi, Vietnam vize işlemleri gerçekleştirmek için en doğru ve en güvenilir adreslerden biridir.

Hoan Kiem Gölü

Hoan Kiem Gölü adından da anlaşılacağı üzere Vietnam’ın başkenti Hoan’da bulunan bir göldür. Bölgenin en büyük göllerinden biri olan Hoan Kiem Gölü görselliği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerinde topluyor. Vietnam’ın görülesi yerlerinden biri olan Hoan Kiem Gölü’nü ziyaret etmek gibi bir düşünceniz bulunuyorsa Vietnam Vize işlemlerini tamamlamanız gerekiyor. Bunun için Vietnam Rehberi Co. LTD şirketi müşterilerine vize alma konusunda danışmanlık ve destek hizmeti sağlıyor.

Vietnam Vizesi Nasıl Alınır ? vİETNAM HAKKINDA HERŞEY BURADA!

Kızıl Kum Tepeleri

Vietnam denince akla gelen ilk doğal harikalardan biri olan Kızıl Kum Tepeleri gerek trekking sevenler için gerekse dağ tırmanışçıları için mükemmel bir yerdir. Bu kapsamda bu bölgeyi ziyaret etmek için Vietnam Vizesine ihtiyacınız bulunuyor. Bu nedenle güvenilir ve uzman bir destek hizmeti sunan Vietnam Rehberi Co. LTD ile iletişim kurabilirsiniz. Güvenilirliği ve profesyonelliği ile Vietnama vize alma konusunda oldukça deneyimli bir firma olan Vietnam Rehberi Co. LTD firması, sorunsuz Vietnam seyahati için sizlere hizmet sunuyor.

Vietnam Rehberi sayesinde Vietnam vizesi başvuruları artık online!

Halong Bay

Halong Bay, Vietnam’ın başkenti Hanoi’den 4 saat uzaklıkta olan bu körfez özellikle fotoğrafçıların uğrak mekanlarından birisidir. Dik kayalıkları ile dikkatleri üzerinde çeken Halong Bay türlü hikayeleri ve efsaneleri ile görülmesi gereken yerlerdendir. Unesco listesinde de yer alan bu bölgeyi ziyaret etmek için Vietnam Turist vizesi almanız gerekiyor. Ülkemizin en büyük Vietnam seyahat acentelerinden biri olan Vietnam Rehberi Co. LTD şirketi, ziyaretçilerin sorunsuz ve sağlıklı bir Vietnam seyahati gerçekleştirmesi için Vietnam vizesi alma hizmeti sağlıyor.

Kaynak : Vietnamrehberi.com

Share

You may also like...