Yeter – Selen Domac Filiz Kimdir?

Selen Domac ( Filiz )

 

Selen Domac ( Filiz ), 1981 yılında İstanbul’ da doğmuştur. 1990 yılında İstanbul şehir tiyatrosuna çocuk oyuncu olarak girmiş, 2000 yılına kadar çeşitli oyunlarda ve farklı kategorilerde rol almıştır. 2002 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro oyunculuk bölümünü kazanmış ve mezun olduğu yıl Yüksek lisansa başlamıştır. Gerekli eğitimi tamamlayarak tiyatro bölümünde diksiyon dersleri vermeye başlamıştır.

 

Devlet tiyatrosu başta olmak üzere birçok özel ve ödenekli tiyatrolarda oyunculuk yaparak kariyer adımlarını atmış bulunmaktadır. 2006 yılında etkili konuşma, iletişim, beden dili, takım çalışması ve sinerji eğitimleri vermiş ve 2012 tarihinden itibaren oyunculuğun yanı sıra Can ve Arsen Gurzap yönetiminde, Diyalog Anlatım İletişimde halen eğitmenlik yapmaktadır.

 

En son dâhil olduğu proje ise başarılı bir yapım olan “Yeter” adlı dizide Filiz karakterini canlandırmaktadır. Her şeye karşı büyük bir açlığı olan ve Aylin’ in yengesi rolünde oynamaktadır. Ne olursa olsun, başına ne gelirse gelsin hayatta kalmayı başarır ve paraya, aşka ve tutkuya aşırı derecede zaafı vardır.

Yeter - Selen Domac Filiz Kimdir?_19.jpg

Yeter - Selen Domac Filiz Kimdir?_23.jpgYeter - Selen Domac Filiz Kimdir?_6.jpg

Yeter - Selen Domac Filiz Kimdir?_5.jpg

Yeter - Selen Domac Filiz Kimdir?_7.jpg

Yeter - Selen Domac Filiz Kimdir?_4.jpg

Yeter - Selen Domac Filiz Kimdir?_2.jpg

Yeter - Selen Domac Filiz Kimdir?_1.jpg

Yeter - Selen Domac Filiz Kimdir?_3.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biliyor Muydunuz? © 2013 Evde Ek İş