2019 Yılı Davetiye LCV Örnekleri

Özel günlerin olmazsa olmazı olan davetiyeler artık şekil ve içerikleri ile oldukça dikkat çekici bir hal aldı. Özel günlerini özel bir şekilde duyurmak ve sevdiklerini davet etmek isteyen çiftlere, çocuklarının sünnet düğününü duyurmak isteyen ebeveynlere ve kına gecesine sevdiklerini davet etmek isteyen gelinlere Baylino Davetiye birbirinden özel davetiye modelleri ile yılın trendlerini sunuyor. Zevkinize uygun davetiye modelini bulabilmeniz için web sitesinde yer alan uygun kategoriyi incelemeniz yeterli olacaktır. Web sitesinde hem zevkinize hem de bütçenize uygun pek çok davetiyeye yer verilmiştir. Davetiyenin özellikleri, stok durumu, ebatları, davetiyeye ait kod numarası, markası, zarf özelliği ve baskı süresi gibi bilgiler de verilmektedir.

Web sitesinde çiçekli davetiyeler, spor davetiyeler, klasik model davetiyeler, kurdele modelli davetiyeler, obje içerikli davetiyeler, bindallı şeklinde, Meryem Ana Eli şeklinde, gelinli davetiyeler, özel objeli davetiyeler ve popüler davetiler bulabilirsiniz. Baylino Davetiyenin müşterilerine sunduğu üç tür davetiye ve bu kategorilerde çok sayıda davetiye modelleribulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

Ela Davetiye 52521

Düğün Davetiyeleri

Baylino.com web sitesi evlenecek çiftlere 17 modelde düğün davetiyesi sunuyor. Ayrıca bu davetiyelerin tamamını ve davetiyelerin fiyatlarını internet sitesinden incelemeniz de mümkün. Düğün davetiyeleri kategorinde sunulan davetiye modelleri ise şu şekilde; Alyans Davetiye, Anka Davetiye, Armoni Davetiye, Armoni Lüks Davetiye, Armoni Times, Baylino Davetiye, Butiqline Davetiye, Concept Davetive, Ecolive Davetiye, Ela Davetiye, Elite Davetiye, Flora Davetiye, İklim Davetiye, Kristal Davetiye, Liva Davetiye, Wedding Davetiye, Erdem Davetiye. Birbirinde farklı ve özel davetiyeleri inceleyerek zevkine uygun davetiyeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sünnet Davetiyeleri​​​​​​

Sünnetler oldukça özel bir şekilde sünnet düğünleri düzenlenerek kutlanır. Erkek evlatlarının bu özel gününe sevdiklerini davet etmek isteyen ebeveynler çok özel bir sünnet davetiyesi hazırlatmak isterler. Çok özel ve son trendlere sahip davetiye arayanlar da bu özelliklerdeki davetiyeyi, çok özel fiyatlarla web sitesinde bulabilirler. Web sitesi Aras Sünnet Davetiye, Armoni Times Sünnet Davetiye, Erdem Sünnet Davetiye modelleri ile sünnet davetiyesi isteyen ebeveynlere sayısız seçenek şansı sunmaktadır.

Ela Davetiye 52536

Kına Davetiyeleri

Kına geceleri için hazırlanan davetiye modelleri Armoni Davetiye, Butiqline Davetiye, Armoni Times Davetiye, Elite Davetiye, Erdem Davetiye ve Popular davetiyedir. Tarzları, modelleri ve fiyatları birbirinden farklı olan kına davetiyeleri arasından zevkinize uygun bir davetiye mutlaka bulacaksınız. Ayrıca bu modellerden beğendiğiniz bir davetiyeyi nişan davetiyeniz olarak da hazırlatabilirsiniz.

Ela Davetiye 52535

Davetiye Sözleri

Sipariş vereceğiniz davetiye çeşidine göre web sitesinde hazır davetiye sözleri bulabilirsiniz. Davetiye sözleri düğün sözleri, nişan sözleri ve sünnet sözleri olarak üç kategoride verilmiştir. Hoşunuza gidecek ve hislerinize tercüman olacak bir davetiye sözü mutlaka bulabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizde istediğiniz sözleri web adresi üzerindeki ilgili bölümden göndererek kendi sözlerinizi de davetinizde görebilirsiniz.

Baylino.com ‘dan alınmıştır.

Share

You may also like...