Melisa Toros Kimdir

Melisa Toros Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Hayatı, Evli mi?

Melisa Toros, 28 Temmuz 1986 Türk oyuncu ve sunucudur. Küçük yaşlarda sanat dallarına önem veren bir aileden yetiştiği için bale ve müzik eğitimi almıştır. Gençlik yıllarında tiyatro ve oyunculuğa ilgi duymaya başlayan ünlü sanatçı oyunculuk eğitimi almak için Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünü kazanmıştır. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler Bölümü okumaktadır.

Oyunculuk kariyerine dublörlük yaparak başlayan Toros ilk olarak Anlat İstanbul isimli dizide Azra Akın’ın dublörlüğünü yapmıştır. 2004 yılında başlayan oyunculuk kariyerini Hababam Sınıfı Askerde isimli sinema filmi ile devam ettiren güzel oyuncu Adanalı isimli diziden aldığı teklif ile bir dönem de bu dizide rol almıştır.

2013 yılında Show Tv’de yayınlanmaya başlayan Herşey Yolunda Merkez isimli polisiye dizide rol alan ünlü sanatçı bu diziden önce S’nek kanalında Fulya ve Neşe ile birlikte Karşı Cinsin Casusları isimli programı sunmuştur. Oyunculuk kariyerine Not Defteri isimli dizide devam eden Toros bu dizide Şule karakterini canlandırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biliyor Muydunuz? © 2013 Evde Ek İş