Özden Cerrahoğlu Kimdir?

Tv8 ekranının vazgeçilmez programlarından biri olacak olan Fenomen 18 Nisan ilk bölümüyle başladı. Yarışmadan ziyade daha çok strateji oyunu olan Fenomen, daha önce hiç görülmeyen yepyeni bir program. Oyuncularıyla dikkat çeken Fenomen’de daha önce İşte Benim Stilim yarışmasıyla dikkatleri çeken, Özden Cerrahoğlu’da yarışmakta. Peki Özden Cerrahoğlu kimdir?

     Hatay’ın İskenderun ilçesinde 1991 yılında dünyaya gelen Özden, İstanbul Beşiktaş’ta oturmaktadır. Moda tasarımı eğitimi alan Özden, kendi markasını oluşturmak ve bir butik pastane açmak istiyor.

      Bacaklarını çok beğenen Özden, kulaklarını hiç sevmiyor ve stiletto giymeyi çok seven Özden, bu alışkanlığından kolay kolay vazgeçmiyor.

      İşte Benim Stilim yarışmasıyla tarzını ortaya koyan Özden’in farklı bir tarzı olduğunu hepimiz gördük. Hayaller Özden diye başlayan ve Hayatlar Maria şeklinde devam eden sözleriyle izleyicilerin hafızlarına kazınan Özden bu sözler sayesinde popüler olmayı başardı.

      Özden Cerrahoğlu İşte Benim Stilim’de olduğu gibi Fenomen’de de kendinden söz ettirecek mi? Nasıl bir tutum sergileyecek? Stratejisi nasıl olacak? Bu soruların cevabı TV8 ekranlarında, Fenomen programında olacak…

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın