Rüyada Bilgisayar Kullanmak

Rüyada bilgisayar kullanmak genellikle iş hayatında ve mesleğinde başarılı bir insan olacağını göstermektedir. Genellikle resmi belgeler ile uğraşan devlet kademesinde bir görevli olacağını göstermektedir. Böylece mesleğinde çok başarılı hatta üst seviyelere kadar çıkabilmiş bir kişi olacağına işarettir. Hayatında yaşayacağı bir dönüm noktası ile iş hayatına etkisinin yanı sıra sosyal hayatında ve çevresinde de sayılan sevilen bir kişilik olacaktır. Bilgisayarda çalışan bir kişinin hayatında herhangi bir aksilik yaşanmayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

 Rüyada bilgisayarda çalışırken bir aksaklık çıkması ise insanın iş hayatında da bir aksilik çıkacağına işaret olabilir. Resmi belgelerde ve projelerinde mesleki yaşamının bir alanında önemli sıkıntıların doğabileceği şeklinde yorumlanmaktadır. İşini yarıda bırakma veya iş ile ilgili bir seyahatin gerçekleşememesi gibi aksiliklerin ortaya çıkabileceği vurgulanmaktadır. Zaman probleminin ortaya çıkması ise kuvvetle muhtemel olarak bakılan bir diğer durum olarak görülmektedir.

Rüyada bilgisayar görmek veya kullanmak sadece mesleki anlamda değil karakter anlamında da kişinin atılım göstereceğine işaret etmektedir. Fakirlikten ve kötü durumlardan sıyrılıp güzel işlerini sosyal ve aile hayatına da yansıtacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Uzun bir dönem geçirdiği sıkıntılı süreçlerin atlatılacağı hem maddiyat hem de maneviyat olarak rahatlığa kavuşacağı bir döneme girmesi olarak tanımlanmıştır. Bu şekilde rüyasında bilgisayar kullanan insanın hayatında bir dönüm noktası olarak yorumlanmıştır bu durum.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın