Anıl İlter Kimdir Kaç Yaşında

Anıl İlter, son günlerde adını sosyal medyada duyduğumuz vine videoları ile sosyal ağlarda beğenilen isimlerden birisidir. İlter 32 yaşında aslında televizyon dizilerinde oyunculuk rolü üstlenen bir kişidir. Türkiye onu vine videoları ile daha çok tanıma fırsatı bulmuştur. Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan İlter’in hayatı okulda hocasının ders için bir sunum yapmasını istediği gün değişmiştir.

Sonraları spor akademisinde ve festivallerde sunum yapmaya başlayan oyuncunun tiyatro yeteneği bu şekilde keşfedilmiştir. Sonraları sunuculuk eğitimi alan İlter büyük törenlerde, toplantılarda, konserlerde sunuculuk yapmaya başlamıştır. Sunuculuk kariyerinin ardından dizi teklifi alan İlter Hande Ataizi ile birlikte rol aldığı Ece dizisi ile oyunculuk kariyerinin ilk adımlarını atmıştır.

Bu diziden sonra yıldızı parlamaya başlayan ünlü oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle üne kavuşmuş ve sanat camiasının tanınan isimlerinden olmuştur. Bir Avuç Deniz filminde rol alan ünlü oyuncu Kavak Yelleri ile devam ettirdiği oyunculuk kariyerine devam etmiştir. Son dönemde vine videoları ile adından oldukça söz ettirmeyi başarmıştır.

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın