Buse Arıcı Kimdir Kaç Yaşında

Buse arıcı son günlerde vine üzerinden fenomen olmayı başaran ünlülerden birisidir. Arıcı çektiği vine’lar ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Böylece izlenme oranı artan vineları sayesinde kendisi de sosyal medyada takipçi kazanmıştır. Buse Arıcı Antalya Doğumlu olmakla birlikte babası eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olan Muzaffer Arıcı’dır.

Buse küçük yaşlarda Antalya’da ikamet ediyorken daha sonra babasının bakan olmasıyla birlikte Ankara’da Ayrancı Anadolu Lisesi’ne başlamıştır. Bu liseden mezun olduktan kısa bir süre sonra üniversiteyi kazanan Buse Arıcı Koç Üniversitesi Hukuk Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. 2015 yılında üniversiteden mezun olması beklenmektedir.

Buse Arıcı son dönemlerde Memeli Mestan’ınvine üzerinde ünlü olması ve ondan başka bayan vinecı bulunmayışının fırsatını aramıştır. Böylece vine’da çektiği videolar ile kısa süre içerisinde ünlü olup birçok takipçi kazanmayı başarmıştır. Özellikle çektiği videolarda yaptığı taklitler ve mimiklerinin etkileyici olduğundan söz edilmektedir.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın