Deezer Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Web tabanlı bir müzik yayını servisi olan Deezer çevrimiçi veya çevrimdışı olarak kullanıcıların çeşitli cihazlarda müzik dinlemelerini sağlar. 30 milyon lisanslı müzik parçası, 30.000’den fazla radyo kanalı ve 12 milyon aylık aktif kullanıcıya sahip olan Deezer Paris Fransa’da oluşturulmuştur. Deezer Türkiye’de 16 Eylül 2013 itibariyle yayınlanmaya başlamıştır. Türkiye’deki kullanıcılar dünya müziğine ve dünyanın herhangi bir yerinden Türk müziğine ulaşım imkanı sağlar.

Deezer üyelikleri için Deezer’e giriş yapmanız gerekmektedir. Deezer girişini Facebook hesabınız, Google hesabınız ya da e-posta adresinizi ile gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra Deezer üyeliklerinden bir tanesini seçmeniz gerekecek. Deezer üyelikleri arasında bulunan ücretsiz üyeliği seçerseniz, Deezer kullanımından 60 saat yararlanabileceksiniz ve web ortamında reklamlar kaldırılmayacaktır. Premium+ Deezer üyeliklerinde ise, mobil ortamda da Deezer olanaklarından yararlanabilirsiniz. Deezer girişi ile en sevdiğiniz şarkıları arayıp bulabilme, kendinize ait bir liste oluşturabilme veya en çok dinlenenler gibi size sunulan seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Deezer şifrenizi unutmanız durumunda;

Ana sayfada bulunan Üyelik butonunu tıklayıp Giriş bölümünü seçin. Burada Şifremi Unuttum seçeneğini tıklayıp kullandığınız e-posta adresinize e-posta gönderimi sağlayınız. Bu e-posta adresinize sıfırlama mesajı gönderilecektir. Mailin gelmemesi durumunda spam ya da gereksiz yazan mesaj klasörünü kontrol edin. Bazı zamanlarda yeni şifre detaylarının güncellenmesi zaman alabiliyor.

Mevcut olan şifrenizi değiştirmek istediğinizde ise ilk olarak üye girişi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra Hesap bölümünden Ayarlar seçeneğini tıklayın. Bilgilerim kısmından Değiştir seçeneği ile Deezer şifre değiştirme yaparsınız.

Makeleyi Değerlendir

“Deezer Şifresi Nasıl Değiştirilir?” üzerine bir yorum

  1. Şifremi unuttum yeni şifre alamıyorum. Şifremi unuttum a basıyorum gelen email de yeni şifre yazıyor .yeni bir şifre giriyorum kabul etmiyor

    Cevapla

Yorum yapın