Memeli Mestan (Eylül Öztürk) Kimdir Hayatı

Eylül Öztürk, ülkemizde vine kullanımının artmaya başladığı günlerden bu yana sosyal medyada vinefenomeni olarak bilinen isimlerden birisidir. Memeli mestan rumuzu ile sosyal ağlar üzerinde birçok takipçisi olan ünlü ismin asıl mesleği Hostesliktir. Kendisi sosyal ağlarda oldukça vakit geçirse de fenomenlik aşamasına geçmesindeki etki vine üzerinden çekip paylaştığı videoların büyük kitlelere ulaşıp beğenilmesi ile olmuştur.

Twitter, İnsragram ağlarında da paylaşımlarda bulunan Memeli Mestanyoutube kanalının açılmasıyla birlikte oldukça büyük kitlelere hitap etmeye başlamıştır. Vine üzerinden kısa sürede 500 bin üzerinde takipçiye ulaşan ünlü fenomen Beyazıt Öztürk’ün ilgisini çekmiş ve yazdığı şarkılar ile gündeme oturmayı başarmıştır.

Beyaz Show’a konuk olan 3 adam ekibine yazdığı şarkı ile oldukça beğeni toplayan Memeli Mestansanat dünyasında da konuşulan isimlerden birisi olmayı başarmıştır. Kısa sürede oldukça popüler bir isim olmayı başaran ve vineüzerinde ülkemizin en popüler fenomenlerinden birisi olmuştur. Son dönemlerde ise çalışmalarını yayınlayacağı internet sitesini faaliyete geçirmesi beklenen isim yeni vine videoları ile rekorlar kırmaya devam ediyor.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın