Yeter – Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?

Doğan Can Sarıkaya, oyuncu dünyasının en genç yeteneklerinden birisidir. 2004 doğumlu, 1.33 boyda ve 29 kilo. Henüz ortaöğretime devam etmektedir. Oyuncu daha 12 yaşında. Küçük yaşına rağmen birçok dizide, filmde ve reklamda yer almıştır. Rol aldığı diziler; Leyla ile Mecnun, Lale Devri, Merhamet ve Çalıkuşu dizileridir. Rol aldığı Filmler ise; Göl Zamanı ve Kelebeğin Rüyasıdır. Uludağ Limonata, Sütaş Labne, Petito, Balparmak, Kinder ve Lipton gibi birçok reklam filminde de oynamıştır. Bunların dışında ise birçok kamu spotunda karşımıza çıkmıştır. Uzun ve hafif dalgalı sarı saçları yaşıtlarını hayranlıkla ekrana kilitlemiştir. Yaşının küçük olmasına rağmen oyunculuk alanında büyük başarılar elde etmiştir. Yeni oynadığı Yeter dizisinde ise Kaan karakterini canlandırmaktadır.

 

Doğan Can Sarıkaya (Kaan), babasının acımasız yöntemleriyle yetişmek zorunda kalan bir çocuktur. Babasının bu tavırları Kaan’ı ulaşılmaz bir çocuk haline getirmiştir. Psikolojisi günden güne bozularak hırçın bir çocuk haline gelmiştir. Annesi Aylin, oğlunu bu hayattan kurtarıp rahat yaşayabilecekleri bir hayat sunmak isteyen çaresiz bir annedir.

Yeter - Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?_18.jpg

Yeter - Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?_14.jpgYeter - Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?_11.jpgYeter - Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?_13.jpg

Yeter - Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?_9.jpg

Yeter - Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?_6.jpgYeter - Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?_1.jpg

Yeter - Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?_5.jpg

Yeter - Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?_4.jpg

Yeter - Doğan Can Sarıkaya Kaan Kimdir?_2.jpg

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın