Akbank Kart ve İnternet Bankacılığı Şifre Değiştirme

İnternet teknolojisinin çok geliştiği şu dönemlerde, artık bir çok işlemi oturduğumuz yerden, bilgisayar başından veya cep telefonları ile halledebiliyoruz. Bu işlemlerin başında tabi ki bankalar geliyor. İnternetin nimetlerimi sonuna kadar kullanan bankalar sayesinde artık sıra beklemeden bir çok işlemi saniyeler içerisinde yapmamız mümkün hale geliyor.

Akbank Direkt ile artık bankalara gidip saatlerinizi orada geçirmenize gerek yok. İnternete bağlanabildiğiniz her yerden ulaşabileceğiniz Akbank Direkt sayesinde, işlemleriniz saniyelere indirgenmiş durumda. Bu sayede hem zamanınız size kalacak hem de sıra beklemeden, yorulmadan bütün işlemlerinizi halledebileceksiniz. Akbank Direkt şifresi almak için Akbank Kredi Kartınız veya Akbank Banka Kartınız olması yeterlidir. İnternet sitesine giriş yaparak şifre al butonu ile adımları takip ederek şifrenizi alabilirsiniz.

akbankdirekt2

direktşifrealma

Eğer Akbank Direkt şifrenizi unuttuysanız veya kaybettiyseniz Akbank şifre değiştirme işlemleri oldukça basittir. Bu yazımızda sizlere Akbank Direkt şifrenizi nasıl değiştirebileceğinizi anlatacağız.

Şifrenizi unutmanız durumunda, Akbank’ın sitesine giriş yapın. Şifre al butonuna tıkladıktan sonra Şifremi unuttum seçeneğini seçip şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Eğer internete bağlanamıyorsanız, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak şifre sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise size en yakın Akbank şubesine gidip yetkililerden yardım isteyebilirsiniz. Size en kısa sürede yardımcı olacaklardır.

akbank-kredikarti-sifre

Eğer kredi kartınız (Axess, Free, Wings) veya NEO banka kartınızın şifresini unuttuysanız yine aynı şekilde Akbank İnternet Şubesine giriş yapıp şifre değiştirme seçeneğine tıklarsanız şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Bu seçenekte bulunan adımları doğru şekilde takip ettiğiniz takdirde şifreniz saniyeler içerisinde değişecek ve işlerinize devam edebileceksiniz. Yine üstte dediğimiz gibi, internete bağlanamadığınız takdirde 444 25 25 Akbank Telefon Şubesini ya da  en yakın Akbank şubesine gittiğinizde yine hızlı şekilde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın