Anında Hosting Hesap Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Anında Hosting Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Anındahosting firması kalitesi ile göze çarpmaya devam eden hosting firmaları arasında yer almaktadır. Bu firma 2012 yılında kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Daha sonra da hizmetlerine hızlı bir şekilde devam etmiştir. Birçok hosting firmasına nazaran kendisini kısa süre içerisinde sektörde göstermeyi başaran firma kısa sürede birçok referans edinmiştir. Anındahosting firmasına üye olduktan sonra şifre unuttuysanız değiştirmeniz kolaydır.

Anında-Hosting-768x336

Anında hosting Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Anında Hosting firmasına üye oldunuz ancak; zaman geçti ve şifrenizi unuttunuz. Bu şifreyi sıfırlamanız gerekiyor. Şifrenizi değiştirmek için şifre resetleme sayfasına giriş yapınız. Sayfaya girdikten sonra kolay bir şekilde Anındahosting şifre değiştirme işlemini kısa süre zarfında yapabilirsiniz. Böylece hiçbir sorun yaşamadan host hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

Anında hosting firmasının şifre resetleme sayfasına giriş yaptıktan sonra sistemeüye olurken; kayıt ettiğiniz mail adresinizi yazmanız gerekiyor. Sonrasında yine üye olurken girdiğiniz güvenlik sorusunu da cevaplayın. Böylece kayıtlı mail adresinize şifre resetleme maili alırsınız. Mailinize gelen linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilir ve aynı zamanda da hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın