Aykut Elmas Kimdir Kaç Yaşında

Aykut Elmas (3)Aykut Elmas, vine ile ortaya çıkan fenomenlerden birisi olarak bilinmektedir. İzmir’de yaşayan ünlü vine fenomeni aslen Kütahyalıdır. İlköğretim ve lise dönemini burada tamamlayan Elmas Tavşanlı Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim kariyerini sürdürmek üzere İzmir’e gelmiş ve Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde eğitim hayatına devam etmektedir.

Son günlerde çektiği ve paylaştığı vine videoları ile ünlü olan Elmas standup yanının yanı sıra oldukça yardım sever birisi olarak biliniyor. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda eğitim gönüllüsü olarak çalışıyor. Aykut Elmasvine ile ortaya çıkan ve çektiği vine videoları ile oldukça beğeni toplayan fenomenlerden birisi olarak bilinmektedir.

Hakan Hepcan gibi isimlerle birlikte Türkiye’de vinefenomenliği listesinde ilk sıralara yerleşmeyi başaran ünlü ismin güncel vine takipçisi 170 bine ulaşmak üzere. Vine’ın yanında instagram hesabı üzerinden resimlerini paylaşan ünlü isim atletik vücudu ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Spor yapmayı seven ve body çalışan Elmas’ın oldukça formda bir vücudu olması hayran kitlesinin artmasına da sebep oluyor.

6 Adet Yorum Yapılmış

Bir Yorum Yap
  1. HASAN HÜSEYİN DENLİ

    KÜTAHYALI OLMASI BENİ GAYET SEVİNDİRDİ KÜTAHYALI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

  2. Admin Aykut abinin memleketi Kütahya’nın hangi ilçesinde ?

  3. Babası tavşanlıda ögretmen aydın elmas

  4. Halkla ilişkiler okuyan bir meslektaşım fenomen ?

  5. Evka 4 de oturyor

  6. Fatihgozutok1905 insta

    Evka 4 neresinde olabilir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biliyor Muydunuz? © 2013 canlı bahis siteleri Evde Ek İş