Aykut Yılmaz Kimdir Vikipedi

Aykut Yılmaz31 Mart 1991 doğumlu olan Aykut Yılmaz, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde sinema ve televizyon oyunculuğu okumaktadır. Tiyatroya ve sinemaya küçük yaşlarda ilgisi başlayan Aykut Yılmaz lise döneminde tiyatrolara katılmıştır. Aykut yılmaz ilk olarak oyunculuğa adım attığı yıl 2008’de olmuştur. Başka Semtin Çocukları isimli sinema filminde rol alan genç oyuncu bu filmde rol aldığı dönemde lise okumaktaydı.

Daha sonra oyunculuğu beğenilen Aykut Yılmaz birkaç yıl sonra yayına giren Lale Devri isimli dizide oyunculuk yapmaya başlamıştır. 4 sezon boyunca Lale Devri isimli dizide Kerem Taşkıran karakterinde rol almıştır. Bu diziden sonra teklif almayan Aykut Yılmaz şimdilerde çektiği vine videoları ile kendini göstermeye devam ediyor.

Vine ülkemizde birçok ünlü ismin kullandığı veya birçok kişinin kullanarak ünlü olduğu sosyal ağlardan birisidir. Aykut Yılmaz vine videoları ile çok beğenilen sevilen ve sosyal ağlarda takip edilen birisi olmayı başarmıştır. Oyunculuk kariyeri sayesinde birçok vinefenomenini geride bırakmayı başarmıştır.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın