Vine Halil İbrahim Göker Kimdir Hayatı

Halil İbrahim Göker, günümüzde son dönemlerde vinefenomenlerinden birisi olmayı başaran isimler arasında yer almaktadır. Annesi ve babasıyla birlikte Çorum’da yaşayan Göker daha sonra İzmir’e taşınmıştır. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Edebiyat Öğretmenliği bölümünde eğitim gören fenomen çektiği vine videoları ile kısa sürede ünlü olmayı başarmıştır.

Çektiği vine videoları yaklaşık 450 tane olduğunu söyleyen Halil İbrahim Göker’in şimdilerde ise vineprofili üzerinden yaklaşık 450 bin takipçisi bulunmaktadır. Halil İbrahim Göker tutmayan vine videolarının da olduğunu söylemektedir. Bu tür vine videolarını profilinde barındırmayıp facebook üzerinde yayınladığını söylemektedir. Vine üzerinde iphone ve samsunggalaxy cihazlarının etkilerinden bahseden Göker vine çekmek için iphone cihazının daha etkili olduğunu da söylemiştir.

Ayşe Hutun isminde bir twitter fenomenin ilk olarak revine yapması üzerine vinefenomenliğinin başladığını söyleyen Göker daha sonra birçok kişinin kendisine gel birlikte fenomen olalım teklifinde bulunduğunu ifade etmektedir. Halil İbrahim Göker çektiği vine’lar ile vinefenomenliğine devam etmekte ve her geçen gün sosyal ağlarda takipçisini artırmaktadır.

Makeleyi Değerlendir

Yorum yapın